Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Audio system | 48kHz, 24-bit |
|---|---|
| BNC input ports | 1 |
| Cables included | DC, XLR-6.3 mm |
| Colour | Zwart, Geel |
| Display | 7.1 |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Hard drive interface | SATA |
| Hard drive size | 2.5" |
| HDMI | 2 |
| Maximum power consumption | 24 W |
| USB connectivity | Ja |
| Video capturing speed | 120 fps |
| Weight | 650 g |
