Mean Well XLG-200-24-A Constant Voltage LED Driver
Brand
Mean Well
MPN:
XLG-200-24-A
SKU:
XLG-200-24-A
Deals
Characteristics
Sponsored
This site contains affiliate links for which we may receive compensation.
More information
Sponsored
MEAN WELL MW XLG-200-24-A - Switching Power Supply f. LED, 199 W, 24 V DC, 8300 mA