Mean Well XLG-200-L-AB Constant Current LED Driver
Brand
Mean Well
MPN:
XLG-200-L-AB
SKU:
XLG-200-L-AB
Deals
Characteristics
Sponsored
This site contains affiliate links for which we may receive compensation.
More information
Sponsored
MEAN WELL MW XLG-200-L-AB - Switching Power Supply f. LED, 200 W, 300 V DC, 700 mA