Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
176.50 GBP
261.06 GBP
16-11-2024 23:04:15
215.29 GBP
261.06 GBP
13-04-2024 03:24:37
261.06 GBP
261.06 GBP
30-03-2024 04:14:31
| AC input voltage | 100 |
|---|---|
| Adobe rgb coverage | 79% |
| Anti-glare screen | Yes |
| Backlight type | W-LED |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Colour | Black |
| Depth without stand | 5.07 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 |
| Display brightness typical | 250 cd/m² |
| Display diagonal | 60.452 cm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Display resolution | 1920x1080 |
| Display surface | Matt |
| Display technology | LED |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| DisplayPort version | 1 |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Harmonized System HS code | 85285210 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Light effects | No |
| Market positioning | Business |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Panel mounting interface | 100x100 |
| Panel type | IPS |
| Power consumption | 25 W |
| RMS rated power | 2 W |
| Screen shape | Flat |
| sRGB coverage typical | 107 % |
| Supported video modes | 1080 p |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Swivel angle range | -180 - 180° |
| Tilt angle range | -5 - 35° |
| USB Hub Version | 3.2 Gen |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| USB Type-A | 4 |
| Viewable size horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size vertical | 29.6 cm |
| Width without stand | 54 cm |
