Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Edition | 1st Houghton Mifflin pbk Edition |
|---|---|
| Height | 211mm |
| Imprint | Rux Martin |
| ISBN | 9780618711758 |
| Languages | English |
| Number of pages | 272 |
| Publication date | 15 May 2006 |
| Publisher | Houghton Mifflin Harcourt |
| Spine width | 12mm |
| Weight | 327g |
| Width | 210mm |
