Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Application | Plug-in |
|---|---|
| Colour | Black |
| Depth | 14 cm |
| Display type | LCD |
| Environmentally friendly | Yes |
| Form factor | Rack-mountable |
| Height | 4.4 cm |
| Measuring functions | Power current |
| Operating temperature | -5 - 45 °C |
| Rated current | 32 A |
| Weight | 1.84 kg |
| Width | 17.8 cm |
