Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
574.99 GBP
574.99 GBP
23-12-2025 22:40:08
| Audio connections | No |
|---|---|
| Built-in display | No |
| Certification | cUL Listed,C-tick,CE,FCC Part 15 Class A,GOST,ICES-003,UL-AR,UL 60950-1,VCCI Class A,VDE REACH |
| Colour | Black |
| Connectivity technology | Wired |
| Console port | RS-232 |
| Depth | 188 mm |
| Height | 43 mm |
| Keyboard port type | PS/2 |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum resolution | 1600 x 1200 pixels |
| Number of computers controlled | 8 |
| Number of Users | 1 user(s) |
| Operating relative humidity | 0 - 80 % |
| Operating temperature | 0 - 50 °C |
| Package depth | 330 mm |
| Package Height | 146 mm |
| Package width | 619 mm |
| Rack mounting | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Source data-sheet | Icecat.biz |
| Storage temperature | -20 - 60 °C |
| Video port type | VGA |
| Weight | 2.4 kg |
| Width | 424 mm |
