Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
1269.68 GBP
1269.68 EUR
24-04-2026 20:53:44
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Colour | Black |
| Display | LCD |
| Display diagonal | 43.2 cm (17") |
| Display number of colours | 16.78 million colors |
| Interface | PS/2, USB |
| Operating temperature | 0 - 40 °C |
| Power consumption | 30 W |
