Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
593.05 GBP
634.07 GBP
09-06-2025 07:58:14
634.07 GBP
634.07 GBP
10-07-2025 09:35:37
| AC outlet types | C13 coupler |
|---|---|
| Maximum input current per phase | 10 A |
| Maximum power | 2300 W |
| Monitoring | Current, Power, Voltage |
| Nominal input voltage | 200-250 V |
| Nominal output voltage | 230 V |
| Pdu types | Metered |
| Power plug | C14 coupler |
| Sustainability certificates | RoHS |
