Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
99.78 GBP
99.78 EUR
30-05-2026 19:28:44
| Cable colour | Black |
|---|---|
| Connector 1 | C13 coupler |
| Connector 2 | C14 coupler |
| Connector gender | Male connector / Female connector |
| Harmonized System HS code | 84733080 |
| Input current | 10 A |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Operating relative humidity | 20 - 80% |
| Operating temperature | 0 - 70 °C |
| RoHS compliance | Yes |
| Storage temperature | -25 - 75 °C |
