Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
1947.05 GBP
2082.99 EUR
10-07-2025 08:16:40
2082.99 GBP
2082.99 EUR
01-12-2025 13:51:50
| Colour of product | Black |
|---|---|
| Construction | Bolted |
| Dimensions (WxDxH) | 750 x 1070 x 1991 mm |
| Harmonized System HS code | 85381000 |
| Manufacturer | APC |
| Maximum weight capacity | 1704 kg |
| Rack mounting | 42U |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Source data-sheet | Icecat.biz |
