Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
1344.67 GBP
1378.56 EUR
10-07-2025 09:33:32
1378.56 GBP
1378.56 EUR
15-04-2026 15:21:51
| AC input frequency | 50/60 Hz |
|---|---|
| Built-in display | No |
| Colour | Black |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN ports | 1 |
| Harmonized System HS code | 85176200 |
| Keyboard port type | PS/2 |
| Operating relative humidity | 0 - 80 % |
| Operating temperature | 0 - 50 °C |
| Storage temperature | -20 - 60 °C |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Video port type | VGA |
