Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
965.44 GBP
970.52
02-09-2025 16:21:41
970.52 GBP
970.52
10-07-2025 11:19:27
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Form factor | Floor Standing |
| Harmonized System HS code | 85381000 |
| Height | 925 mm |
| International Protection IP code | IP20 |
| Product color | Black |
| Rack capacity | 18U |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Width | 600 mm |
