Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
57.56 GBP
189.20 EUR
05-05-2024 11:22:42
189.20 GBP
189.20 EUR
20-06-2025 16:16:21
| AC input frequency | 50 Hz |
|---|---|
| AC outlet types | Type F |
| Cable length | 3.0 m |
| Colours | white |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Non-operating altitude | 0 - 15000 m |
| On/off switch | Yes |
| Surge energy rating | 2690 J |
| Sustainability certificates | RoHS |
| USB Ports | Nein |
| Width | 327 mm |
