Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
96.55 GBP
96.55 GBP
22-05-2026 00:30:25
| Certification | REACH |
|---|---|
| Compatibility | APC AR106V |
| Depth | 91 mm |
| Height | 64 mm |
| Package depth | 218 mm |
| Package Height | 86 mm |
| Package width | 152 mm |
| Product color | Black |
| Quick installation guide | Yes |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Type | Castor wheels |
| Weight | 2.27 kg |
| Width | 71 mm |
