Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
640.45 GBP
640.45 GBP
13-10-2024 17:25:31
| Certification | AS/NZS 3548 (C-Tick) A, EN 55022 A, FCC 15 A, GOST, ICES-003, VCCI A |
|---|---|
| Ethernet LAN ports | 1 |
| Harmonized System HS code | 85079080 |
| Host interface | SmartSlot |
| Manual | Yes |
| Operating relative humidity | 0 - 95% |
| Operating temperature | -5 - 45 °C |
| Security algorithms | 802.1x RADIUS, HTTPS, SNMP, SSH, SSH-2 |
| Storage temperature | -15 - 65 °C |
| Sustainability certificates | RoHS |
| USB connector type | USB Type-A |
| USB Ports | 2 |
