Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
252.18 GBP
252.18 EUR
24-05-2026 15:59:37
| Colour | Grey |
|---|---|
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Harmonized System HS code | 85079080 |
| Height | 1.73" (44 mm) |
| Package depth | 142 mm |
| Package Height | 71 mm |
| Package width | 696 mm |
| Weight | 6.02 lbs (2.73 kg) |
| Width | 20.7" (527 mm) |
