Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
14.99 GBP
19.68 EUR
22-05-2026 01:22:27
19.68 GBP
19.68 EUR
22-05-2026 00:05:44
| Author | Brownlee, Liz |
|---|---|
| Book language | English |
| County of pub | England |
| Dimensions | 254 x 187 mm |
| Edition | 1st |
| Extent | 128 |
| Height | 196 mm |
| Imprint | Bloomsbury Education |
| ISBN | 9781472929525 |
| Number of pages | 125 |
| Published | 2018-03-22 |
| Publisher | Bloomsbury Publishing (UK) |
| Spine width | 17 mm |
| Weight | 604 g |
| Width | 261 mm |
