Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
14.99 GBP
14.99 GBP
14-05-2026 17:32:14
| Edition | Revised 0 |
|---|---|
| Height | 158mm |
| Imprint | Fentum Press |
| ISBN | 9781909572065 |
| Languages | English |
| Number of pages | 608 |
| Publication date | 01 Jun 2017 |
| Publisher | Global Book Sales |
| Spine width | 44mm |
| Weight | 714g |
| Width | 234mm |
