Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
151.00 GBP
151.00 GBP
28-06-2025 02:42:57
| Edition | Third edition |
|---|---|
| Height | 154 mm |
| Imprint | Jordan Publishing |
| ISBN | 9781784733964 |
| Languages | English |
| Number of pages | 426 |
| Publisher | LexisNexis |
| Spine width | 26 mm |
| Weight | 670 g |
| Width | 247 mm |
