Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 192 mm |
|---|---|
| Imprint | National Geographic |
| ISBN | 9781426219931 |
| Languages | English |
| Number of pages | 303 |
| Spine width | 31 mm |
| Weight | 1008 g |
| Width | 240 mm |
