Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
344.00 GBP
344.00 GBP
16-03-2026 07:15:25
| AC adapter input voltage | 100 |
|---|---|
| Bluetooth version | 4 |
| Built-in camera | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Colour | Silver |
| Compatible memory cards | SDXC |
| Discrete graphics adapter model | Not available |
| Display diagonal | 21.5" |
| Display resolution | 1920x1080 |
| Ethernet LAN ports | 1 |
| Internal memory | 8192 MB |
| Maximum internal memory | 16384 MB |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Mouse included | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Operating relative humidity | 5 - 95 % |
| Operating temperature | 10 - 35 °C |
| Panel type | IPS |
| Processor boost frequency | 3.6 GHz |
| SSD Capacity | 262144 MB |
| Storage media | SSD |
| Sustainability certificates | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Top Wi-Fi standard | 5 ( |
| Weight with stand | 5.66 kg |
| Wi-Fi standards | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
