Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Height | 269mm |
|---|---|
| Imprint | Causeway Press |
| ISBN | 9781405821148 |
| Languages | English |
| Number of pages | 208 |
| Publication date | 27 Jun 2005 |
| Publisher | Pearson Education |
| Spine width | 10mm |
| Weight | 584g |
| Width | 216mm |
