Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.99 GBP
9.99 GBP
30-04-2026 21:06:12
| Edition | First Edition |
|---|---|
| Height | 111mm |
| Imprint | Oxford University Press |
| ISBN | 9780198754046 |
| Languages | English |
| Number of pages | 168 |
| Publication date | 08 Mar 2018 |
| Publisher | OUP Oxford |
| Spine width | 13mm |
| Weight | 132g |
| Width | 173mm |
