Daitsu 36kW Ducted Air Conditioner ACD36KDBS – A+/A++ Efficiency (3000 W/2800 W)
Brand
Daitsu
MPN:
S0449768
SKU:
S0449768
Sponsored
Daitsu Ducted Air Conditioner ACD36KDBS A+ A++ 3000 W 2800 W
Joom UK
Access to the deal
Related products
Fixed Daitsu AC 2000W A+ / A++ Duct Mount