Dehner EA 11012H-12 Bench PSU 12V 10A 120W
Brand
Dehner Elektronik
MPN:
EA 11012H-12
SKU:
EA 11012H-12
Sponsored
Dehner Elektronik EA 11012H-12 Bench PSU (fixed voltage) 12 V DC 10 A 120 W
Conrad Electronic
Access to the deal
Related products
Dehner 12V 2A Constant Voltage LED Driver
View Product
Snappy SPE100-24VLP 100W Constant Voltage LED Driver
View Product
Dehner 9V DC Mains Power Supply