Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
73.06 GBP
74.99 EUR
31-03-2026 19:48:49
74.63 GBP
74.99 EUR
31-03-2026 23:40:00
74.99 GBP
74.99 EUR
31-03-2026 22:33:03
| Cable length | 0.85 m |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 226 mm |
| Device type | Universal |
| Frequency Range | 90 |
| Harmonized System HS code | 85182900 |
| Height | 58.7 mm |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 120 - 7000 Hz |
| Microphone sensitivity | 72 dB |
| Operating relative humidity | 0 - 90 % |
| Operating temperature | 0 - 40 °C |
| Signal-to-Noise Ratio SNR | 80 dB |
| Storage temperature | -40 - 65 °C |
| USB connector type | USB Type-C |
| Weight | 324 g |
| Width | 71 mm |
