Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
79.07 GBP
239.05 EUR
05-01-2026 09:50:03
239.05 GBP
239.05 EUR
24-07-2025 21:58:47
| AC input voltage | 100 |
|---|---|
| Anti-glare | Anti-glare |
| Anti-glare screen | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight type | LED |
| Brightness | 250 Lumens |
| Case colour | Black |
| Colours | 16.7 million |
| Contrast ratio | 000:1 |
| Disk form factor | 3 |
| Display diagonal | 54.6 cm |
| Display resolution | 1920x1080 |
| DisplayPort version | 1 |
| Electrical Power Consumption Standby | 0.3 W |
| Energy rating | D |
| Form factor | Monitor |
| Harmonized System HS code | 85285210 |
| In stock | Y |
| Maximum power consumption | 21 W |
| Panel mounting interface | 100x100 |
| Panel technology | VA |
| Pixel pitch | 0.249 mm |
| Power consumption | 12.13 W |
| Power source | Mains Powered |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |
| Screen size | 22 in |
| Screen technology | VA Panel |
| Tilt angle range | -5 - 21° |
| Viewable screen size | 21.5" |
