Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
19.34 GBP
21.99 EUR
26-04-2026 15:41:39
19.99 GBP
21.99 EUR
27-04-2026 08:05:25
20.62 GBP
21.99 EUR
27-04-2026 02:47:43
21.99 GBP
21.99 EUR
26-04-2026 23:03:40
| Cable length | 0.17 m |
|---|---|
| Colour | Black |
| Connector 1 | HDMI |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 gender | Female |
| Harmonized System HS code | 84733080 |
| Height | 12.7 mm |
| Maximum resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supported Graphics Resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Width | 33 mm |
