Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Best uses | Laptop |
|---|---|
| Cable lock slot type | Kensington |
| Colour | Black,Silver |
| Lock Type | Key |
| Locking | Yes |
| Package depth | 152 mm |
| Package Height | 18 mm |
| Package width | 212 mm |
| Suitable for | DELL |
