Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
64.75 GBP
64.75 GBP
30-04-2026 20:17:29
| Brand compatibility | Dell |
|---|---|
| Case type | Sleeve case |
| Colour | Black,Grey |
| Depth | 15.2 mm |
| Harmonized System HS code | 84733080 |
| Height | 226 mm |
| Interior material | Microfibre |
| Maximum Screen Size | 35.6 cm (14") |
| Protection features | Scratch resistant, Water resistant |
| Surface coloration | Monotone |
| Weight | 159 g |
| Width | 360 mm |
