Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
105.92 GBP
105.92 GBP
29-04-2026 03:54:33
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|---|---|
| Compatible products | Latitude E5440 Latitude E5540 |
| Depth | 208 mm |
| Height | 19.9 mm |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Type | Battery |
| Weight | 329 g |
| Width | 50.5 mm |
