Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
567.64 GBP
579.99 GBP
22-03-2025 21:25:18
579.99 GBP
579.99 GBP
23-12-2025 22:38:22
| Bluetooth version | 5 |
|---|---|
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | AC |
| Chassis type | MFF |
| Colour | Black |
| Configurable TDP-down | 25 W |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Displayports quantity | 2 |
| Ethernet LAN ports | 1 |
| Harmonized System HS code | 84715000 |
| Input device model | KB216 + MS116 |
| Internal memory | 8192 MB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory | 65536 MB |
| Memory layout | 1 x 8 GB |
| Non-operating altitude | -15.2 - 10668 m |
| NVMe | Yes |
| Operating altitude | -15.2 - 3048 m |
| Operating relative humidity | 10 - 90 % |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | 10 Pro |
| Operating system language | Multilingual |
| Operating temperature | 0 - 35 °C |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Power supply input voltage | 100 |
| Processor boost frequency | 3.8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor model | i5-10500T |
| SSD Capacity | 262144 MB |
| SSD interface | NVMe, PCI Express |
| Storage media | SSD |
| Storage relative humidity | 0 - 95 % |
| Storage temperature | -40 - 65 °C |
| Top Wi-Fi standard | 6 ( |
| Trial software | Microsoft Office |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
