Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
380.26 GBP
469.00 EUR
05-04-2026 02:12:04
386.38 GBP
469.00 EUR
05-04-2026 02:22:11
469.00 GBP
469.00 EUR
05-04-2026 01:16:10
| AC input voltage | 100 |
|---|---|
| Anti-glare screen | Yes |
| Backlight type | LED |
| Bezel width bottom | 1.77 cm |
| Cables included | AC, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-C, USB Type-C to USB Type-C |
| Colour | Black |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Depth without stand | 5.21 cm |
| Display brightness typical | 350 cd/m² |
| Display diagonal | 68.47 cm |
| Display resolution | 3840x2160 |
| Display technology | LCD |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| DisplayPort version | 1 |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Feet colour | Silver |
| Harmonized System HS code | 85285210 |
| HD type | 4096x2160 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Height without stand | 36.1 cm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Horizontal scan range | 15 |
| Input current | 2.5 A |
| Market positioning | Business |
| Maximum power consumption | 169 W |
| Non-operating altitude | 5000 |
| Operating relative humidity | 10 - 80 % |
| Panel mounting interface | 100x100 |
| Panel type | IPS |
| Pivot angle | 90 |
| Power Supply Type | Internal |
| Response time | 5 ms |
| Response time (fast) | 8 ms |
| RGB colour space | sRGB |
| Screen shape | Flat |
| Storage relative humidity | 5 - 90 % |
| Storage temperature | -20 - 60 °C |
| Supported video modes | 480 p |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, RoHS, TCO |
| Swivel angle range | -45 - 45° |
| USB Hub Version | 3.2 Gen |
| USB Type-A | 4 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Vertical scan range | 24 - 86 Hz |
| Viewable size horizontal | 59.7 cm |
| Viewable size vertical | 33.6 cm |
| Weight with stand | 6.87 kg |
| Weight without stand | 5.05 kg |
| Width without stand | 61.2 cm |
