Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
33.69 GBP
33.69 GBP
21-05-2026 12:06:25
| Colour | Black |
|---|---|
| Detachable power connectors | Yes |
| Harmonized System HS code | 85044090 |
| Input voltage | 110-240 V |
| Output current | 3.34 A |
| Output Power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
