Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
255.00 GBP
419.89 EUR
05-04-2026 01:15:29
419.89 GBP
419.89 EUR
05-04-2026 02:09:32
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| AC input voltage | 120 - 230 V |
| Colour | Black |
| Connectivity technology | Wired |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Displayports quantity | 2 |
| Ethernet LAN ports | 1 |
| Harmonized System HS code | 84733020 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Maximum digital resolution | 5120x2880 |
| Operating relative humidity | 10 - 80 % |
| Operating temperature | 0 - 35 °C |
| Power cable length | 0.8 m |
| Power source type | DC |
| Storage relative humidity | 5 - 90% |
| Storage temperature | -20 - 60 °C |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
