Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
40.50 GBP
57.99 GBP
01-04-2026 02:39:22
46.76 GBP
57.99 GBP
31-03-2026 19:48:39
53.99 GBP
57.99 GBP
31-03-2026 22:33:03
57.99 GBP
57.99 GBP
31-03-2026 22:15:31
| Battery life | 12 month(s) |
|---|---|
| Battery type | AAA |
| Brand compatibility | Dell |
| Buttons quantity | 2 |
| Colour | Black |
| Depth | 9.5 mm |
| Device compatibility | Notebook |
| Harmonized System HS code | 84733080 |
| Height | 140 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 14.2 g |
