Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
76.84 GBP
76.84 GBP
21-05-2026 00:11:22
| Compatibility | - Precision M6400/ M6500 - Alienware M17x |
|---|---|
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 12.3 A |
| Output Power | 240 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
