Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
32.99 GBP
32.99 GBP
| Component for | Server/workstation |
|---|---|
| HDD Capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5" |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Operating voltage | 5 V |
| Quantity | 1 |
| Type | HDD |
