Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
109.85 GBP
109.85 GBP
02-08-2024 14:04:03
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|---|---|
| Compatible products | DELL Latitude E6540, E6440, E6440 ATG |
| Depth | 48 mm |
| Height | 20 mm |
| Quantity | 1 |
| Type | Battery |
| Weight | 326 g |
| Width | 208 mm |
