Encitech ED-DS50S-K D-SUB 50-Pin Connector Housing Black Plastic 1 Piece
Brand
encitech
Sponsored
encitech ED-DS50S-K 2801-0101-05 D-SUB housing Number of pins: 50 Plastic Black 1 pc(s)
Conrad Electronic
Access to the deal
Related products
180A Battery Connector - Red Encitech
View Product
Encitech 50A High Current Connector
View Product
Red 175A Battery Connector - Model 1130-0211-03
Encitech 350A High Current Battery Connector - Grey