Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
13.99 GBP
13.99 EUR
09-09-2025 12:22:23
| Colour | White |
|---|---|
| Finish type | Gloss |
| Master (outer) case gross weight | 14 g |
| Master outer case height | 29 cm |
| Master outer case length | 33 cm |
| Master outer case width | 22 cm |
| Media Weight | 90 g/m |
| Paper size | A4 |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Products per pallet | 240 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Plain Paper |
