Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
142.98 GBP
144.99 GBP
25-03-2025 11:04:57
144.99 GBP
144.99 GBP
23-12-2025 22:37:58
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Compatibility | WorkForce AL-C500DN |
| Country of origin | Japan |
| ISO 14001 (Y/N) | Yes |
| Minimum recycled content (%) | 0 |
| Package depth | 126 mm |
| Package Height | 77 mm |
| Package width | 50 mm |
| Product unit | 1 |
| Type | Original |
