Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
Sponsored CHECK PRODUCTS/PRICES ON THE WEBSITE
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Certification | CE |
| Compatibility | - Stylus Photo R2400 |
| Country of origin | China |
| Depth | 116 mm |
| Height | 145 mm |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | C13T05994010 |
| Package depth | 33 mm |
| Package Height | 120 mm |
| Package type | Blister |
| Pallet height | 130.5 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Light light black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 58 g |
| Width | 246 mm |
