Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
63.10 GBP
63.10 EUR
02-04-2026 12:16:22
| Colour | White |
|---|---|
| Finish type | Matte |
| Harmonized System HS code | 37032000 |
| Master (outer) case gross weight | 21.5 g |
| Master outer case height | 24.7 cm |
| Master outer case length | 52.1 cm |
| Master outer case width | 36.6 cm |
| Media Weight | 102 g/m |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Products per pallet | 240 pc(s) |
| Type | Specialist Papers |
