Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
9.25 GBP
22.76 GBP
31-08-2025 19:09:47
22.76 GBP
22.76 GBP
07-05-2026 09:55:51
| Cable colour | Black |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector gender | Male connector / Male connector |
| Country of origin | Japan |
| Harmonized System HS code | 84733080 |
| Package depth | 175 mm |
| Package Height | 50 mm |
| Package width | 40 mm |
| Quantity | 1 |
