Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
211.36 GBP
231.99 GBP
05-05-2024 11:26:25
231.99 GBP
231.99 GBP
09-09-2025 12:22:24
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Colour toner page yield | 8500 pages |
| Compatibility | AcuLaser C4200/C4200DN |
| Country of origin | Japan |
| Depth | 81 mm |
| Height | 84 mm |
| Package depth | 393 mm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Cyan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 300 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 452 g |
