Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
194.87 GBP
194.87 GBP
13-10-2024 17:26:40
| Black toner page yield | 12000 pages |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour | Black |
| Compatibility | WorkForce AL-M400DTN WorkForce AL-M400DN |
| Country of origin | Japan |
| Original or compatible | Original |
| Package depth | 307 mm |
| Package Height | 125 mm |
| Package width | 124 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Yield capacity | Standard |
