Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
143.99 GBP
143.99 GBP
23-12-2025 22:38:29
| Black toner page yield | 3500 pages |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Compatibility | AcuLaser M2000 |
| Country of origin | China |
| Package depth | 285 mm |
| Package Height | 85 mm |
| Package width | 83 mm |
| Pallet height | 53.8 cm |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 480 pc(s) |
| Type | Original |
