Sponsored This site contains affiliate links for which we may receive compensation. More information
6.79 GBP
14.86 EUR
17-05-2026 03:03:14
6.79 GBP
14.86 EUR
17-05-2026 04:39:55
8.92 GBP
14.86 EUR
16-05-2026 18:06:28
10.99 GBP
14.86 EUR
16-05-2026 18:43:34
14.86 GBP
14.86 EUR
17-05-2026 01:51:24
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| Capacity | standard capacity |
| Colour | Black |
| Country of origin | China |
| Harmonized System HS code | 84439990 |
| Master (outer) case gross weight | 14.2 g |
| Master outer case height | 415 mm |
| Master outer case length | 600 mm |
| Master outer case width | 345 mm |
| Pallet height | 2.05 m |
| Pallet length | 120 cm |
| Pallet width | 80 cm |
| Print head | 9-pin |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Products per pallet | 2000 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
